W powietrzu dziś czuć jesień.

Wstałam dziś dość wcześnie. Lubię ostatnio niedzielne poranki spokój i ciszę. Wstaję wcześniej, bo lubię mieć chwilę tylko dla siebie zanim wstanie reszta domowników.

Wypijam o poranku dużą szklankę wody to taki mój rytuał od jakiegoś czasu. Uzupełnia nocne niedobory płynów. Wstawiam wodę na kawę i szykuję sobie szejka waniliowego

taki wstęp przed śniadaniem, które dopiero za godzinę. Zasiadam z książką na chwile relaksu. Książka typowo kobieca taka by móc się wyciszyć i dobrze rozpocząć dzień. Teraz obecnie jest to…

„P.S  Kocham Cię”   Ceceli Ahern

źródło empik.com.

Książka opowiada o miłości dwojga osób.  Gerrego i Holy. Są oni szczęśliwym małżeństwem, ale los jest okrutny i wkrótce Gerry dowiaduje się, że jest ciężko chory i nie ma dla niego ratunku. Po jego śmierci Holy dostaję kopertę z listami od męża, które pisałby pomóc jej przejść przez ciężki okres po jego śmierci, jeden list na jeden miesiąc. W listach Holy ma opisane zadania do wykonania. Dzięki temu łatwiej jej się pogodzić z odejściem ukochanego męża.

Nie wiem jak się kończy, bo właśnie jestem w trakcie, ale bardzo dobrze się ją czyta i naprawdę potrafi człowieka wprowadzić w nastrój niedzielnego poranku.

Dziś strasznie rześko. Czy to już jesień się zbliża? Tylko 8 stopni zimno. Na dębach bardzo dużo żołędzi wg. Tego, co mówią starsze osoby w mojej rodzinie oznacza to, że szykuje się mroźna i długa zima.

W sumie pomyślałam teraz, że może powinnam nie zrzucać tłuszczyku tylko magazynować na zimę,  ale nie dziś dzień z Tamelee Webb

źródło: rottentomatoes.com

Nie ma wolnego od aktywności fizycznej, więc do roboty!!!

Jeśli chcecie mieć fajny brzuszek i pozbyć się boczków to naprawdę polecam wam te ćwiczenia.  Po 4 tygodniach widać bardzo różnicę.

chce_miec_taki_brzuch_-tamilee_webb

tamilee_webb_s_ja_chce_miec_takie_ramiona

Miłej niedzieli.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “W powietrzu dziś czuć jesień.

Zostaw ślad że byłeś i czytałeś, :) Chętnie też zaglądam do moich czytelników.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s