Uwielbiam ludzi z pasją!

Uwielbiam patrzeć, słuchać i naśladować ludzi z pasją, ludzi, którzy w to, co robią wkładają serce i robią wszystko co w ich mocy, aby efekt końcowy był na wysokim poziomie. Cudownie byłoby, gdyby takich ludzi na świecie było więcej. Osobiście znam kilka takich osób. Przypominają mi majestatyczne łabędzie.

Wiem, że każdy człowiek jest w innym „stadium rozwoju”, wiem i rozumiem to. Wiem, że niektórzy myślą tylko jak przetrwać i nie w głowie im działanie z pasją. Wiem i rozumiem to.

Wiem, że nikogo nie zmienię na siłę, ale wiem, że mogę sama cieszyć się tym, co robię i robić to w oparciu o etyczne zasady i najlepiej jak potrafię i w pośredni sposób wpływać pozytywnie na innych. Sama chciałabym podziękować tym, od których mogę uczyć się życia z pasją. Iwona, Jacek, Kamila, Mariusz – dziękuję.

Wiem, że każdy człowiek musi dojść sam do tego, że życie daje szanse i możliwości, a nie same przeszkody. Ludzie, którzy wiele osiągają, potrafią każdą sytuację wykorzystać w rozwojowy sposób. Kiedy pojawia się przeszkoda, zastanawiają się jak mogą ją pokonać. Ci, którzy niewiele osiągają we wszystkim widzą przeszkody. Mówią np. „Dziękuję za Twoją propozycję, ale nie mogę się tym zająć, bo wiesz mam małe dzieci, muszę zająć się domem; nie mam czasu; nie wiem jak to zrobić,;nie umiem; nie chcę; nie mam takich możliwości jak ty, itp”.

Są ludzie, którzy nigdy się nie ockną i całe swoje życie spędzą na narzekaniu, przyciąganiu problemów, złoszczeniu się na innych, zazdroszczeniu tym, którym się udaje.

Życie jest takie krótkie i chyba warto przeżyć je dobrze, wybaczać, szukać rozwiązań, rozmawiać, doskonalić się, rozwijać się, mieć przyjaciół, zachować równowagę (koło efektywności życiowej).

Życzę Ci abyś widział możliwości, otaczał się pozytywnymi ludźmi i żył w zgodzie ze sobą.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Uwielbiam ludzi z pasją!

Zostaw ślad że byłeś i czytałeś, :) Chętnie też zaglądam do moich czytelników.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s