Wymyśl sobie siebie…

Dziś trochę w odniesieniu do słów, które przeczytałam na fan page Ewy Chodakowskiej. Słów, z którymi sama się identyfikuję. Pomyślałam, że zacytuję je tutaj, bo być może którejś z Was błyśnie coś w głowie i zmieni swoje nastawienie do siebie i szczęścia.

SZCZĘŚCIE TO ŚWIADOMY WYBÓR ♥
To cześć Twojego wnętrza,  które kontrolujesz sama Ty! 
Nic dobrego zdarzyć się nie może,  jeśli Twoja psychika będzie smutna.. Nie czekaj,  aż będziesz miała więcej pieniędzy..Piękniejszy dom..lepszy związek..Zgrabniejsze ciało.. To nie działa w ten sposób:)  ·WYMYSL SOBIE SIEBIE ♥
Wyznacz cel i zacznij go realizować pamiętając, ze

TO NIE CEL JEST NAJWAZNIEJSZY,ALE DROGA DO CELU!!!
Spełniaj sie bez cienia wątpliwości i negatywnych wibracji..·Po prostu poczuj sie szczęśliwa:) teraz juz ♥ ♥ ♥

Ewa Chodakowska.

 

 

Jakiś czas temu „wymyśliłam siebie” i teraz małymi krokami zmierzam do celu i widzę, że naprawdę to droga jest najważniejsza. Skupianie się na małych osiągnięciach, które udaje się zrealizować w czasie tej drogi. Wiem, że te wszystkie małe szczęścia realizują się po to by doczekać się tego dużego. I mówię tu w odniesieniu do walki o ładną sylwetkę o zdrowym odżywianiu, aktywnym życiu jak i drodze zawodowej. Czuję, że się spełniam.

Teraz coś do tych osób, które walczą o każdy zgubiony kilogram. Wymyślcie sobie siebie poczujcie się dobrze w tym, o czym myślicie. Walczcie o siebie, ale róbcie to etapami. Wyznaczcie sobie mały cel na początek zmieniajcie swoje życie małymi krokami. Np. w tym tygodniu codziennie poćwiczę 15 min. i ćwiczcie tylko tyle ile sobie obiecałyście. Potem stopniowo zwiększajcie aktywność. U mnie odnośnie diety działa też notowanie wszystkiego, co jem w ciągu tygodnia. W niedziele siadam i eliminuje tylko 1 produkt ze swojego jadłospisu. Dużo łatwiej układa mi się t posiłki. Bez większych trudności wprowadzam zdrowe zamienniki.

Właśnie pracuje nad kolejną zakładką, która ruszy już wkrótce.  Będzie o moich codziennych zmaganiach w Programie Naturalnej Utraty Wagi Mam nadzieję, że zainspiruje to moje czytelniczki by walczyły o siebie i swoje szczęście by, wymyśliły sobie siebie i się realizowały.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Wymyśl sobie siebie…

  1. To prawda, że wyznaczanie celu nie jest łatwe, a kiedy już ma się ten swój cel, to jego realizacja też nie jest łatwa. Jednak, kiedy cel jest dobrze sprecyzowany i dopasowany do nas, to dużo łatwiej znosi się przeciwności. Życie jest wtedy pełniejsze i ciekawsze.

Zostaw ślad że byłeś i czytałeś, :) Chętnie też zaglądam do moich czytelników.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s